A A A

  

Karmy suche i mokre.

Nasz sklep posiada szeroki wybór karm suchych. Można u nas zakupić karmy sprzedawane całymi workami, lub na wagę. Wiele razy pewnie ktoś z Państwa miał z tym problem, że zakupiliście cały worek karmy, a Twojemu pupilowi nie zasmakowała? Cuż... Jest to całkowicie normalne i takie rzeczy się nadzwyczajnie w świecie zdarzają. Dlatego wyszliśmy na przeciw. Jesteśmy sklepem, który oferuje szeroką gamę karm suchych dla szczeniaka, oraz dorosłego psa. Tak samo mamy róznież przy wyborze karm suchych na wagę dla malych kociąt, lub dorosłych kotów. 

W diecie dorosłego psa trzeba pamiętać o zróżnicowaniu, smaku oraz odpowiednim doborze wielkości krokiecików. Od jakiegoś czasu wiele firm produkujących karmę zwraca uwagę na rasę psa.

 Podawana psu dieta powinna przede wszystkim być zbilansowana, odpowiadać indywidualnym potrzebom zwierzęcia i być dostosowana do jego wieku, poziomu aktywności i stanu zdrowotnego. 

W naszej ofercie znajdziecie wiele karm, między innymi:

**Brit Care oraz Premium dla psów

**Royal Canin dla psów i kotów

**Josera dla psów i kotów 

**Purina dla kotów

**Dog Chow dla psów

**Empire Premium dla psów

**Farmina dla psów i kotów 

**Kraina Olzy dla psów

**Arion dla psów i kotów 

**Alpha Spirit dla psów. 

 

Ważne jest też by pamiętać o zbilansowanej diecie. Dlatego w naszej ofercie mamy również spory wybór karm mokrych, dla psa oraz kota. Między innymi: 

**Dolina Noteci dla psów i szczeniąt 

**Animonda dla psów i kotów

**Applaws dla kotów

**Felix dla kotów

**Dolina Noteci dla psów i kotów

**Purina dla kotów 

**Royal Canin dla kotów i psów