A A A

JOSERA SUPER PREMIUM

JOSERA SUPER PREMIUM

JOSERA LIGHT / VITAL DIETETYCZNA KARMA DLA PSA

JOSERA LIGHT / VITAL DIETETYCZNA KARMA DLA PSA
 

JOSERA karma super PREMIUM

 

 

 

JUŻ U NAS  KARMA SUPER PREMIUM W NAJLEPSZYCH CENACH !

JOSERA

Josera Emotion-Line - wyjątkowa karma dla szczególnie wymagających psów

Josera Emotion daje możliwość stosowania produktów odpowiednich do fazy życia i wymagań psów - dla szczeniaka, dla dorosłego psa, aktywnego bądź seniora, również dla psa z wrażliwym układem pokarmowym. Josera Emotion ma dla każdego z Państwa ulubieńców coś odpowiedniego.

-naturalnie pyszna i lekkostrawna

-niemiecka jakość

-bez pszenicy i soi

- bez testowania na zwierzętach

-bez sztucznych dodatków i substancji konserwujących

JUŻ U NAS W SPRZEDAŻY...POLECAMY!!!
 
 
JOSERA KIDS
Kids. Kompletna karma dla zdrowego rozwoju szczeniąt.

Kids Optymalne żywienie jest bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju młodego psa. Zawartość energii w karmie nie może być zbyt wysoka,
aby ograniczyć ryzyko zbyt szybkiego wzrostu i przeciążenia kształtującego się układu kostnego.
Kids przeznaczony jest od 8 tygodnia życia dla każdego dorastającego psa średniej i dużej rasy.
Tempo wzrostu masy ciała, rozwoju mięśni i organów wewnętrznych jest dostosowane do tempa rozwoju kości dodatek mięsa z małży nowozelandzkich stanowiący źródło chondroityny i glukozaminy
gwarantuje prawidłowy rozwój chrząstek i stawów kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6 dbają o zdrowy wygląd skóry i lśniącą sierść.

Skład: mączka z mięsa drobiowego (min.32% w tym mączka z kaczki
min. 5%), mączka kukurydziana, ryż, kukurydza, wysłodki suche,
tłuszcz drobiowy, drożdże, substancje mineralne, mączka z cykorii, mączka z małży.

Dostępne opakowania: 15.00 kg lub jest możliwość kupienia karmy na wagę ! 

JOSERA OPTINESS
Optiness. Smaczne pożywienie z jagnięciną, ziemniakami, ryżem dla dorosłych psów.

Optiness to właściwa karma dla psa o normalnej aktywności. Nie zawiera kukurydzy, pszenicy i soi, lecz lekkostrawny ryż i wypełniacz z jęczmienia. Zdrowe ziemniaki i delikatna jagnięcina czynią Optiness szczególnie smaczną i zdrową. Również dla psów z problemami uczuleniowymi z pyszną jagnięciną i ziemniakami zredukowane białka odciążają przemianę materii, wątrobę i nerki, kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6 dbają o zdrowy wygląd skóry i lśniącą sierść.

Skład: mączka z mięsa drobiowego (min. 24%), ryż, jęczmień, ziemniaki (min. 10%), tłuszcz drobiowy, mączka jagnięca (min. 4%), wysłodki suche, drożdże, substancje mineralne, mączka z cykorii.

Dostępne opakowania: 15 kg lub jest możliwość kupienia karmy na wagę !

JOSERA FESTIVAL
Festival. Ryba i ryż z delikatnym sosem dla wybrednych psów.

Festival to zrównoważona i wysokowartościowa karma dla dorosłych psów. Krokiety z łososiem i ryżem oraz dodatek pysznego sosu sprawią, że Festival szybko stanie się przysmakiem Państwa
ulubieńca. Karma jest optymalnym rozwiązaniem dla psów smakoszy i może być stosowana dla psów domowych oraz psów towarzyszących o przeciętnym zapotrzebowaniu na energię.
Kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6 dbają o zdrową skórę i lśniącą sierść, dodatek mączki z małży - źródło chondroityny i glukozaminy zapewnia prawidłowe funkcjonowanie kośćca, stawów i chrząstek stawowych.
W postaci suchej lub z sosem (po zalaniu karmy ciepłą wodą), dostosowując formę do oczekiwań psa.

Skład: mączka z mięsa drobiowego (min. 27%), ryż (min. 15%), kukurydza, mączka kukurydziana, tłuszcz drobiowy, mączka z łososia (min. 6%), wysłodki suche, drożdże, substancje mineralne, mączka z cykorii, mączka z małży.

Dostępne opakowania: 15 kg lub jest możliwość kupienia karmy na wagę !

JOSERA SENSIPLUS
SensiPlus. Z dodatkiem kaczki i ryżu dla wrażliwego psa.

SensiPlus jest pożywieniem lekkostrawnym, idealnym dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Karma z dodatkiem kaczki - źródła białka, ryżu - źródła węglowodanów oraz niezawierająca zbóż glutenowych sprawi, że Państwa pies będzie odżywiany smacznie i zdrowo. Optymalne rozwiązanie dla psa uczulonego na wieprzowinę, wołowinę, cielęcinę, rybę i pszenicę witalizujące działanie drożdży wspomaga trawienie biotyna dba o zdrowy wygląd skóry i lśniącą sierść.

Skład: mączka z mięsa drobiowego (min. 31% w tym mączka z kaczki min. 15%), mączka kukurydziana, ryż (min. 15%), kukurydza, tłuszcz drobiowy, wysłodki suche, drożdże, substancje mineralne, mączka z cykorii.

Dostępne opakowania: 15 kg lub jest możliwość kupienia karmy na wagę ! 

JOSERA MINIWELL
Miniwell. Drobne krokiety dla prawdziwych smakoszy małych ras.

Miniwell jest przeznaczony w szczególności dla małych ras. Wysoki udział lekkostrawnego drobiu i ryżu gwarantuje lepszą przyswajalność. Witalizujące działanie drożdży wspomaga układ trawienny. Zawartość białka i tłuszczu dostosowana specjalnie
do małych ras, małe krokiety dostosowane do uzębienia psów
małych ras, biotyna oraz kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6 dbają
o zdrowy wygląd skóry i lśniącą sierść.

Skład: mączka z mięsa drobiowego (min. 40%), ryż, kukurydza, mączka kukurydziana, tłuszcz drobiowy, wysłodki suche, substancje mineralne, drożdże, mączka z cykorii.

Dostępne opakowania: 15 kg lub jest możliwość kupienia karmy na wagę ! 


Serdeczne polecamy. A jeśli nie macie pojęcia jaką karmę podać, lub jak zacząć przygode z nowym członkiem rodziny polecamy się do pomocy. Każdy pracownik sklepu, chętnie doradzi, pomoże i odpowie na Państwa pytania :) 

KARMY JOSERA U NAS DOSTĘPNE

KARMY JOSERA U NAS DOSTĘPNE