A A A

FARMINA dla kota i psa

 

 

Karmy Farmina

Karmy dla kotów i psów Farmina doskonale wpisują się w specyficzne potrzeby żywieniowe naszych pupili, jednocześnie zapewniając prawdziwą uczę dla podniebienia. Wszystkie karmy dostępne w ofercie Farmina zostały zaprojektowane przez dietetyków specjalizujących się w żywieniu domowych czworonogów, dzięki temu nasi pupile nie muszą otrzymywać dodatkowo witamin czy suplementów. Wszystko, czego potrzebują znajdą w pożywieniu.

 

Karmy dla kota i psa

Dobrze zbilansowana dieta to nie tylko podstawa zdrowia, ale również czynnik decydujący o dobrym samopoczuciu zwierzęcia. Pragnąc zapewnić naszym czworonogom wszystko, co najlepsze sięgajmy wyłącznie po dedykowane karmy i smakołyki. Na uwagę w tym zakresie z pewnością zasługuje włoska marka Farmina – producent jedzenia dla kotów i psów.  

Farmina – karma dla kota

Farmina to wysokojakościowe karmy dla kotów – juniorów, dorosłych kotów i seniorów. Marka oferuje trzy linie produktowe wyrobów, w ramach których możemy wybierać spośród karm niskozbożowych N&D Low Grain, karm bezzbożowych Grain Free oraz wyrobów weterynaryjnych Vet Life.  

Farmina – karma dla psa

Farmina to także wysokojakościowe pożywienie dla psów. Karmy dla psów produkowane przez włoską firmę Farmina Pet Foods d.o.o. we Włoszech, Brazylii i Serbii to wysokiej jakości surowce, które są tak dobierane, żeby jak najlepiej odpowiadać specyficznym potrzebom żywieniowym psów jako zwierząt mięsożernych. W ofercie Farmina znajdziemy trzy linie suchych karm – Grain Free, Pumpkin Formula Grain Free oraz Low Ancestral Grain. 

 

Co wyróżnia markę Farmina?

Farmina - karma dla psa jak i kota, sprawdza się w przypadku niemal każdego pupila! Marka dba o szerokie potrzeby, zależne od wielu czynników. Każdy właściciel powinien zdawać sobie sprawę z tego, że wiele zależy od wieku, wagi, czy potencjalnych problemów zdrowotnych zwierzęcia. Jeśli chcesz wspierać zdrowy rozwój swojego psa lub kota - zwracaj uwagę na rodzaj karmy. Farmina oferuje naturalną żywność, której jakość i działanie jest przetestowane przez akademickich naukowców odpowiednio dobierających najlepszej jakości składniki odżywcze. Farmina, karma dla kota i psa, nie posiada w sobie składników modyfikowanych genetycznie. W produktach mokrych i suchych znajdują się białka, dobroczynne tłuszcze, węglowodany, włókna (kontrolujące trawienie i przyswajające pokarm), witaminy i minerały. Produkty marki to idealne połączenie natury oraz nauki, które w efekcie daje aż 10 różnych linii produkcyjnych. Znajdą się tam towary dla szczeniaków, seniorów, milusińskich zmagających się z otyłością, czy najpopularniejszymi, zwierzęcymi chorobami (cukrzyca, kamica nerkowa). Co ważne - dobroczynne działanie karmy zostało udowodnione w publikacjach na arenie międzynarodowej! Główne wsparcie w innowacji stanowi Wydział Żywienia Zwierząt Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu. Dlaczego marka jest tak popularna i odpowiednia dla kota i psa? Właściciele za główne hasło, które przyświeca im działaniom, stawiają sobie zdanie: Happy pet. Happy you!